Policijski službenici PS Bileća su, 25. oktobra, u vremenu od 11,00 do 12,00 časova, u Udruženju roditelja i prijatelja djece sa poteškoćana "Vedar osmjeh" iz Bileće održali edukativno predavanje na temu "Bezbjednost pješaka u saobraćaju" i tom prilikom prikazali film sa datom tematikom. Predavanju je prisustvovalo 10 djece sa poteškoćama u razvoju kao i osoblje navedenog Udruženja. Djeci je podjeljen i promotivni materijal (kišobrani, ruksaci, olovke, privjesci sa logom 122) koji je donacija EUPM-a.








