Povodom obilježavanja Krsne slave Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, Svetog Arhangela Mihaila, Centar javne bezbjednosti Doboj juče je organizovao Turnir u malom fudbalu, koji je održan u Sportskoj sali u Donjem Žabaru. Na turniru je učestvovalo 16 fudbalskih ekipa: 15 ekipa iz sastava organizacionih jedinica Centra i jedna ekipa pripadnika LOT - Tima. Nakon odigranih polufinalnih i finalnih utakmica, načelnik CJB Doboj, Tihomir Narić, urućio je pehare prvoplasironoj ekipi PS Brod, drugoplasiranoj ekipi PS Doboj 1 i trećeplasiranoj ekipi PS Derventa. Za najboljeg igrača Turnira proglašen je Zoran Lelić, igrač prvoplasirane ekipe PS Brod, za najboljeg strijelca Branislav Žigić i najboljeg golmana Elvedin Husaković, igrači drugoplasirane ekipe PS Doboj 1. Turniru su prisustvovali predstavnici Opštine Donji Žabar, predstavnici lokalne zajednice i drugi gosti. Turnir u malom fudbalu, CJB Doboj tradicionalno organizuje svake godine, a domaćin turnira je nadležna Policijska stanica iz sastava CJB Doboj.








