Полицијски службенци Полицијске управе Бањалука, 14. фебруара лишили су слободе лице Б.К. из Бањалуке, због почињеног прекршаја из члана 52. Закона о основама безбједности саобраћаја Републике Српске.
Наведено лице се као пјешак кретало Српском улицом у Бањалуци у видно алкохолисаном стању и ометало друге учеснике у саобраћају. Испитивањем на присуство алкохола у организму код лица Б.К. утврђено је присуство од 3,92 g/kg алкохола у организму.
О наведеном је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци – Одјељење за прекршаје.








