Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука лишили су слободе четири возача, јер су управљајући возилима под дејством алкохола учествовали у саобраћајним незгодама.
Полицијски службеници су 20. марта у Лакташима лишили слободе лице Е.К. из Санског Моста, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 2,14 g/kg aлкохола у организму. Лице Д.К. из Бањалуке лишено је слободе истог дана у Бањалуци, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 1,88 g/kg aлкохола у организму.
Лице Ж.Д. из Прњавора, лишено је слободе 21. марта у Прњавору, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 1,88 g/kg aлкохола у организму
Такође, полицијски службеници су 22. марта у Челинцу лишили слободе лице Т.Д. из Челинца, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 2,93 g/kg aлкохола у организму.
Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука извршили су увиђаје на лицу мјеста саобраћајних незгода, а након документовања предмета против наведених возача ће бити покренути прекршајни поступци.








