Поводом Дана полиције начелник Полицијске управе Драган Милојица са сарадницима организовао је пријеме за градоначелника Града Приједора, представнике правосудних институција и борачких удружења и организација са подручја града Приједора.
Начелник је изразио захвалност на досадашњој сарадњи, залагању и значајном доприносу унапређења безбједности грађана. Посебно је истакао подршку коју пружају правосудне институције, захваљујући којима је Полицијска управа у протеклом периоду остварила одличне резултате у борби против организованог криминалитета.
Начелник се такође захвалио представницима борачких категорија на континуираном његовању културе сјећања и поштовања према онима чија је жртва трајни подсјетник на значај очувања безбједности, мира и стабилности, као и на одговорност коју полицијски службеници свакодневно имају у заштити грађана и њихових права.








