Министарство унутрашњих послова Републике Српске обавјештава грађане да ће, због лоших временских услова, бити измијењена локација за извођење тактичке вјежбе у периоду од 30. марта до 1. априла 2026. године. Вјежба ће бити одржана на локалитету насеља Шимићи, град Бања Лука, а не на подручју планине Љубић, код Прњавора.
Наведена вјежба би могла привући пажњу грађана који се нађу у близини наведене локације, па се у вези с тим грађани обавјештавају да не постоји никаква опасност за случајне пролазнике и да нема разлога за узнемиреност.
Вјежбу организује Центар за обуку са припадницима Жандармерије.








