Полицијски службеници Полицијске станице Добој 1 су јуче 01.04.2026. године, лишили слободе лице иницијала С.И., држављанин Републике Аустрије, због постојања основа сумње да је извршило кривично дјело „Давање мита“.
Наиме, лице иницијала С.И. се сумњичи да је 01.04.2026. године, око 11,30 часова, на подручју града Добоја, приликом заустављања и контроле путничког возила марке „BMW“ којим је управљало, полицијским службеницима понудило и оставило новац у роковник полицијског службеника како би одустали од вршења службене радње санкционисања евидентираног прекршаја из области Закона о основама безбједности саобраћаја на путевима у БиХ, након чега је лишено слободе, а предметна новчаница је уз потврду одузета.
Након документовања предмета наведено лице ће уз извјештај о извршеном кривичном дјелу бити предато у надлежност Републичког јавног тужилаштва Бања Лука.








