У просторијама Полицијске управе Мркоњић Град, поводом обиљежавања 4. априла - Дана полиције Републике Српске данас, 02. априла.2026. године, од стране начелника Полицијске управе организован је пријем за пензионисане припаднике полиције.
Овом приликом начелник је исказао висок степен поштовања према пензионисаним полицијским службеницима, те истакао да се неће заборавити њихове заслуге и оно што су учинили приликом обављања полицијских послова, прије свега штитећи углед Министарства унутрашњих послова Републике Српске, те личну и имовинску безбједност наших грађана.
Такође, била је ово прилика да се сви заједно присјете успомена којих је током дугогодишњег рада било много.








