Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука лишили су јуче слободе два возача, јер су управљајући возилима под дејством алкохола учествовали у саобраћајним незгодама.
Полицијски службеници су око 19,50 часова у Клашницама лишили слободе лице Д.Ђ. из Аустрије, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 2,47 g/kg aлкохола у организму.
Лице Б.Р. из Бањалуке лишено је слободе око 20,30 часова у Бањалуци, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 1,68 g/kg aлкохола у организму.
Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука извршили су увиђаје на лицу мјеста саобраћајних незгода, а након документовања предмета против наведених возача ће бити покренути прекршајни поступци.








