Министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир и директор полиције Синиша Кострешевић присуствовали су данас састанку руководства Републике Српске и Републике Србије у Београду.
Током састанка разговарано је о актуелним безбједносним изазовима са којима се суочавају Република Српска и Република Србија.
Саговорници су нагласили опредијељеност очувању мира и стабилности, као и безбједности Републике Српске, Републике Србије и свих грађана.
Галерија:











