Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука, у оквиру оперативне акције „Инсајдер 2“, лишили су јуче слободе лица Ј.Г и А.Т. из Бањалуке, због постојања основа сумње да су починила кривично дјело „Неовлаштена производња и промет опојних дрога“.
На основу Наредбе Окружног суда у Бањалуци, синоћ су извршени претреси на више локација на подручју Бањалуке, којом приликом је пронађена и одузета зелена биљнa материјa која својим изгледом асоцира на опојну дрогу „Canabis Sativa L“ укупне бруто масе 3,48 kg, новац, као и пиштољ „ЦЗ“, калибра 7,65 мм и 50 комада припадајућих метака, који се могу довести у везу са извршењем кривичног дјела.
Након завршене криминалистичке обраде наведена лица ће данас уз извјештај о почињеном кривичном дјелу бити предата у надлежност Окружног јавног тужилаштва Бањалука.








