Полицијски службеници Полицијске станице Модрича су синоћ 20.04.2026. године, лишили слободе лице иницијала А.Р. из Оџака, ФБиХ, због постојања основа сумње да је извршило кривично дјело „Давање мита“.
Наиме, лице иницијала А.Р. се сумњичи да је 20.04.2026. године, око 21,50 часова, на подручју општине Модрича, приликом заустављања и контроле путничког возила марке „Škoda“ којим је управљало, полицијским службеницима понудило новац како би одустали од вршења службене радње санкционисања евидентираног прекршаја из области Закона о основама безбједности саобраћаја на путевима у БиХ, након чега је лишено слободе.
Након документовања предмета против наведеног лица Републичком јавном тужилаштву Бања Лука биће достављен извјештај о извршеном кривичном дјелу.








