Полицијски службеници Полицијске управе Бијељина су јуче лишили слободе лица иницијала А.Ф. и Љ.К. због постојања основа сумње да су, на подручју града Бијељина, починили више кривичних дјела „Превара“.
Наведена лица се сумњиче да су током мјесеца априла текуће године, на више бензинских станица на подручју града Бијељине, точила нафтне деривате користећи фалсификовану документацију. Том приликом су се лажно представљали као заступници једног правног лица, чиме су довели у заблуду раднике и остварили противправну имовинску корист.
О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, који је наложио да се против лица лишених слободе достави Извјештај о почињеном кривичном дјелу „Превара“.








