У просторијама Полицијске станице Прњавор данас је одржан радни састанак са представницима матураната средњих школа „Иво Андрић“ и „Гимназија“ из Прњавора, поводом безбједног одржавања манифестације „матурски роштиљ“ која ће се одржати следеће седмице.
Током састанка полицијски службеници су матуранте упознали са обавезама и законским прописима који регулишу јавна окупљања, јавни ред и мир, те безбједност саобраћаја.
Посебан акценат стављен је на безбједност у саобраћају током кретања колоне возила, те је матурантима скренута пажња на строго поштовање законских прописа.
Циљ ових превентивних активности је да прослава протекне на безбједан начин и без нарушавања јавног реда и мира.








