Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука су 23. маја лишили слободе лице Н.П. из Бањалуке, због постојања основа сумње да је починило кривично дјело „Угрожавање сигурности“.
Надлежној полицијској станици истог дана мушкарац из Бањалуке пријавио је да му је лице Н.П. током дана путем телефона упутило више пријетњи, што је код истог изазвало осјећај страха и угрожености.
Након комплетирања и документовања предмета против лица Н.П. ће Окружном јавном тужилаштву Бањалука бити поднесен извјештај о почињеном кривичном дјелу.








