Ученици X класe Средње школе унутрашњих послова окупили су се вечерас испред Храма Христа Спаситеља у Бањалуци како би обиљежили завршетак свог школовања.
Њих 188 прошетало је у свечаном дефилеу центром града, предвођени колегама у свечаним униформама, што их је издвојило од осталих матураната и њиховој вечери дало посебан свечани и достојанствен печат.
Уз поносне породице, пријатеље и грађане који су их поздрављали аплаузима, матуранти су на симболичан начин обиљежили крај једног важног животног поглавља и почетак новог професионалног пута.
Галерија:















