Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука су синоћ око 20,50 часова брзом интервенцијом спријечили мушкарца из Бањалуке да са моста скочи у ријеку Врбас.
Наиме, Полицијској станици Бањалука Лазарево пријављено је да се мушкарац из Бањалуке упутио ка мосту и да има намјеру да изврши суицид скоком у ријеку.
Полицијски службеници су одмах поступили по пријави и упутили се ка мосту у насељу Траписти гдје су затекли мушкарца који је био видно растројен и исказивао намјеру да скочи са моста у ријеку.
Захваљујући присебности, професионализму и правовременом реаговању полицијски службеници су успјели да успоставе комуникацију са њим и одврате га од кобне намјере.
Наведено лице преузела је Служба хитне медицинске помоћи и исто превезла на Универзитетски – клинички центар Републике Српске ради указивања љекарске помоћи.








