Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука, 12. јуна су лишили слободе лице Н.С. из Бањалуке, због постојања основа сумње да је починило кривично дјело „Паљевина“ из члана 243. Кривичног законика Републике Српске.
Наведено лице се сумњичи да је истог дана у Бањалуци у близини угоститељског објекта просуло запаљиву течност те исту запалило, усљед чега је настала материјална штета на угоститељском објекту.
О свему наведеном је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука.








