Министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир и директор полиције Синиша Кострешевић примили су данас у наступну посјету новоименованог команданта ЕУФОР-а, генерал-мајора Мауриција Фронда.
Саговорници су разговарали о досадашњој сарадњи, која је оцијењена као добра.
На састанку је било ријечи и о безбједносној ситуацији и евентуалним изазовима у очувању мирног окружења. Договорена је и будућа размјена информација, уз очекивање да ће се успјешна сарадња наставити и у наредном периоду.








