На спомен-обиљежју за 14 погинулих припадника Полицијске управе Бијељина и 39 припадника Четвртог одреда Специјалне бригаде полиције данас су, поводом Дана полиције, положени вијенци и цвијеће и служен парастос за хероје одбране Републике Српске.
Начелник Полицијске управе Бијељина Јовица Василић изјавио је да ће полиција наставити да обезбјеђује личну и имовинску сигурност свих грађана Српске и најавио даље опремање, обуку и подмлађивање кадра.
Поводом обиљежавања 4. априла – Дана полиције Републике Српске на спомен-обиљежја испред зграде Полицијске управе Бијељина вијенце и цвијеће положиле су делегације породица погинулих, полиције, Борачке организације, Трећег пјешадијског Република Српска пука и градске власти.
У оквиру обиљежавања Дана полиције у Полицијској управи Бијељина раније су организовани Дан отворених врата за најмлађе суграђане, пријем за пензионисане припаднике и акција добровољног давања крви.








