Поводом 4. априла - Дана полиције Републике Српске, данас је испред спомен плоче Полицијске управе Градишка, служењем парастоса, полагањем вијенаца и паљењем свијећа, одата почаст за 15 погинулих припадника Полицијске управе Градишка у одбрамбено-отаџбинском рату, који су своје животе уградили у темељe Републике Српске.
Вијенце и цвијеће је положило руководство Полицијске управе Градишка, представници Градске управе Града Градишка, породице погинулих полицијских службеника и пензионисани припадници ове Управе.
Начелник Полицијске управе Градишка, честитао је свим припадницима Министарства унутрашњих послова Републике Српске 4. април - Дан полиције Републике Српске и пожелио срећу у даљем раду.
У оквиру обиљежавања Дана полиције Републике Српске, организован је и пријем за пензионисане припаднике ПУ Градишка, према којима је начелник Управе изразио посебно поштовање и захвалност на значајном доприносу који су дали током свог радног ангажмана у полицији.








