Министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир обишао је данас запослене на локацији за издавање личних документа Полицијске управе Бањалука у жељи да и њима честита Дан полиције и захвали на преданости у извршавању послова који се директно тичу грађанских питања.
Министар је истакао да је 4. април празник свих запослених у Министарству унутрашњих послова, те да су поред полицијских, јако значајан сегмент рада наши службеници који раде на управно-правним пословима.
Начелник Полицијске управе Ђурица Вукелић упознао је министра са активностима које проводе припадници ПУ по свим сегментима рада.








