Полицијска управа Источно Сарајево добила је од Општинске управе Хан Пијесак аутомобил „Toyota Hilux“, чије кључеве је начелнику Полицијске управе Бранимиру Шеховцу уручио начелник општина Хан Пијесак Слободан Ђурић, након састанка на којем је констатовано да је стање безбједности у овој локалној заједници добро.
Начелник Шеховац се захвалио општини Хан Пијесак што је овом донацијом подржала рад полиције и истакао да ће возило бити распоређено у Полицијској станици Хан Пијесак, што ће олакшати рад њених припадника, те повећати оперативност на терену и услуге грађанима.








