Управа за обезбјеђење личности и објеката Министарства унутрашњих послова Републике Српске данас је у Центру за обуку организовала спортске игре за своје припаднике, поводом обиљежавања 11 година рада ове Управе.
Догађају је присуствовао министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир и директор полиције Синиша Кострешевић, који су својим доласком пружили подршку раду припадника Управе.
Спортска такмичења одржана су у малом фудбалу, стоном тенису, надвлачењу конопа, пикаду, скоку у даљ, стрељаштву, баскету и одбојци.
Обиљежавање годишњице биће настављено и наредним активностима, међу којима су пријем за пензионисане припаднике, одавање помена погинулим колегама, као и обилазак њихових гробних мјеста и породица.
У оквиру ових активности организује се и хуманитарна акција прикупљања новчаних средстава, која ће бити уручена породицама преминулих припадника Управе.
Управа за обезбјеђење личности и објеката има изузетно важну улогу у систему безбједности Републике Српске, с обзиром на то да је надлежна за заштиту највиших званичника, страних делегација, као и обезбјеђење објеката од посебног безбједносног значаја.
Галерија:

























