Министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир састао се данас са генералним конзулом Републике Турске у БиХ Ђан Ајгуном (Can Aygün – oм) који већ 16 мјесеци обавља ове послове у Бањалуци.
Генерални конзул Турске оцјенио је у разговору са министром да је стању безбједности у Републици Српској задовољавајуће, истичући да је то кључан предуслов за повећање страних инвестиција и долазак туриста у Републику Српску.
Досадашња сарадња оцијењена је као добра и исказана је спремност за наставак исте.








