Полицијски службеници Полицијске управе Бањaлука су јуче предузимањем мјера и радњи у циљу спречавања злоупотребе опојних дрога лишили слободе три лица.
Лица А.Ј. и У.Л. оба из Словеније и В.М. из Бањалуке лишена су слободе, због почињених прекршаја из члана 4. Закона о производњи и промету опојних дрога. Код лица У.Л. и В.М. пронађена је и одузета одређена количина бијеле прашкасте материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу „кокаин“, а код лица А.Ј. одређена количина зелене биљне материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу „марихуану“.
О наведеном је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци – Одјељење за прекршаје.








