Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука лишили су слободе четири возача, јер су управљајући возилима под дејством алкохола учествовали у саобраћајним незгодама.
Полицијски службеници су 15. маја у Бањалуци лишили слободе лица Г.Р. и М.М. оба из Бањалуке, јер су управљајући путничким возилима учествовали у саобраћајним незгодама. Испитивањима на на присуство алкохола код лица Г.Р. утврђено је присуство од 2,23 g/kg, а код лица М.М. присуство од 1,93 g/kg aлкохола у организму.
Лице З.М. из Прњавора, лишено је слободе 16. маја у Бањалуци, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 1,97 g/kg aлкохола у организму
Такође, полицијски службеници су 17. маја у Прњавору лишили слободе лице Д.В. из Прњавора, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајној незгоди, а испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 2,09 g/kg aлкохола у организму.
Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука извршили су увиђаје на лицу мјеста саобраћајних незгода, а након документовања предмета против наведених возача ће бити покренути прекршајни поступци.








