Министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир састао се данас у Бањалуци са директором Судске полиције Републике Српске Жељком Драгојевићем, са којим је разговарао о досадашњој сарадњи двије институције, која је оцијењена као коректна и професионална.
Током састанка разговарали су о модалитетима будуће сарадње у области обуке, прије свега основне обуке за будуће припаднике Судске полиције Републике Српске, коју је Министарство унутрашњих послова Републике Српске спремно да реализује на Полицијској академији.
Саговорници су разговарали и о наставку специјализованих обука у Центру за обуку МУП-а Републике Српске, као и о могућностима унапређења правног оквира с циљем јачања капацитета и ефикасније сарадње.
Галерија:










