Полицијски службеници Управе криминалистичке полиције Министарства унутрашњих послова Републике Српске данас ће Окружном тужилаштву у Добоју предати лице Н.С. из Добоја уз извјештај о учињеном кривичном дјелу „Угрожавање сигурности“.
Лице је лишено слободе јуче на подручју Источног Сарајева због пријетњи по живот које је упутио полицијским службеницима Полицијске управе Добој на друштвеним мрежама.
Министарство унутрашњих послова Републике Српске опредјељено је за борбу против свих видова криминала, али и заштиту својих припадника који професионално и законито извшршавају своје послове и задатке.
Галерија:









