Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука су током протеклог викенда лишили слободе пет возача, јер су управљајући возилима под дејством алкохола учествовали у саобраћајним незгодама.
Полицијски службеници су 22. маја у Кнежеву лишили слободе лице Ж.С. из Витеза, јер је управљајући путничким возилом учествовало у саобраћајним незгодама. Испитивањима на на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 3,06 g/kg aлкохола у организму.
Лица Р.Г., Д.М., Д.Г. и Н.Р. сви из Бањалуке лишена су слободе 23. маја јер су управљајући путничким возилима учествовали у саобраћајним незгодама, а испитивањем на присуство алкохола код лица Р.Г. утврђено је присуство од 2,25 g/kg, код лица Д.М. од 1,63 g/kg, код лица Д.Г. од 2,42 g/kg и код лица Н.Р. од 1,76 g/kg aлкохола у организму.
Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука извршили су увиђаје на лицу мјеста саобраћајних незгода, а након документовања предмета против наведених возача ће бити покренути прекршајни поступци.








