Полицијски службеници Полицијске управе Градишка су 25.05.2026. године, Окружном јавном тужилаштву Бања Лука поднијели Извјештај о почињеном кривичном дјелу против лица иницијала Н.Т. из Градишке, због постојања основа сумње да је као запослено лице у јавној установи искористило свој положај и прибавило противправну материјалну корист, чиме је починило кривично дјело „Злоупотреба службеног положаја или овлашћења“.
Такође, предметним Извјештајем обухваћено је и лице иницијала Љ.Р. из Градишке, које се сумњичи да је као руководилац обављајући службену дужност, несавјесно поступало и пропустило извршити службене обавезе у складу са важећим прописима и овлашћењима, чиме је починило кривично дјело „Несавјестан рад у служби“.








