У вези са натписима који су се појавили у појединим медијима да су полицијски службеници Полицијске управе Зворник застрашивали и спријечили славље навијача, a ради објективног извјештавања јавности, Полицијска управа Зворник истиче да су полицијски службеници поступали по раније заведеној међународној акцији са другим полицијским агенцијама на нивоу БиХ, те у вези с тим предузимали мјере и радње из своје надлежности.
Наведене активности, између осталог, подразумијевале су појачано присуство полицијских службеника на путевима и другим јавним мјестима ради заштите личне безбједности и безбједности имовине грађана.
Напомињемо да су све активности полицијски службеници предузимали у складу са законским овлашћењима, професионално и плански.








